Bukiet dobra dla afrykańskich kobiet

Kobiety na całym świecie noszą w sercach podobne pragnienia: marzą o bezpieczeństwie, zdrowiu, spokojnym bycie i szcześciu dla swoich dzieci. Nie każda jednak ma szansę na realizację tych marzeń. Podaruj bukiet dobra i spełnij marzenia kobiet z Afryki

Kryterium
  • Przyjemności
Miejsce
  • Rwanda
  • Kongo
  • Zambia
  • Togo
  • Burkina Faso
  • Senegal
Cegiełka 15,00 zł

Opis

My, dziewczyny i kobiety otoczone opieką Fundacji Dobra Fabryka urodziłyśmy się i mieszkamy w różnych zakątkach Afryki. Nasze marzenia są podobne do Waszych: marzymy o dobrym zawodzie, o powrocie do zdrowia czy choćby o własnej kuchni, dzięki której będziemy mogły codziennie karmić rodzinę oraz przyjaciół.

Jesteśmy wdzięczne za każdą życzliwą osobę, która staje na naszej drodze. Często patrzymy w niebo i zastanawiamy się, kim jesteście Wy - osoby, które pomagają nam realizować nasze marzenia? Nie mamy szansy by poznać Was osobiście, ale nosimy Was w swoich sercach i posyłamy moc wirtualnych uśmiechów z życzeniami, by los oddał Wam z nawiązką tyle dobra, ile jesteście w stanie przyjąć.

Kobiety na całym świecie noszą w sercach podobne pragnienia: marzą o bezpieczeństwie, zdrowiu, spokojnym bycie i szcześciu dla swoich dzieci. Nie każda jednak ma szansę na realizację tych marzeń.

Każda okazja jest dobra do tego, byśmy mogli pochwalić się „naszymi” dziewczynami i kobietami, które wspieramy w ramach projektów Fundacji Dobra Fabryka. Każda z nich ma swoją historię, swoje plany i marzenia. Są to matki, studentki, pielęgniarki... ale przede wszystkim kobiety. Należy im się ogromny bukiet: bukiet dobra, który chcielibyśmy im przesłać wspólnie z Wami w tym szczególnym dniu.

Taki bukiet wart jest więcej, niż tylko pieniądze. Daje szansę na szczęśliwe życie, o które tak trudno w tamtym rejonie świata. 

Jeśli chcesz dać „naszym” dziewczynom i kobietom szansę na lepsze jutro, weź udział w akcji #bukietdobra i kup w naszym sklepie dobroczynne24.pl bukiet, który odmienia życie.