SIERPNIOWY RAPORT DOBRA

Patrząc na listę zakupionych przez Was w tym miesiącu dóbr możemy wskazać, że najchętniej wspieraliście naszych pacjentów ze szpitala i Ośrodka Leczenia Choroby Głodowej w Kongu, przekazując łącznie na ten cel 13 597 zł . Ufundowaliście dla nich m.in 843 posiłki terapeutyczne. W szpitalu nie zabraknie także chętnie opłacanych przez Was igieł, kroplówek, worków krwi do transfuzji, wizyt lekarskich oraz prądu w generatorze, niezbędnego do funkcjonowania szpitala. 

Podopiecznym naszego hospicjum w Rwandzie zapewniliście łączne wsparcie w wysokości 4 523 zł, zabezpieczając dla nich przede wszystkim wyżywienie, opłaty za dzienny pobyt oraz małe przyjemności w postaci książek. Nieustannie pamiętacie także o rodzinie naszej zmarłej pacjentki Claire, za co z całego serca dziękujemy. 

Bliski jest Wam także los naszych przyjaciół w Togo i Burkina Faso, dla których Wasze dobroczynne kliknięcia zaowocowały łącznym wsparciem w wysokości 5 730. Waszą niesłabnącą troską cieszą się mieszkańcy wioski dla trędowatych w Akata Dzokpe, dla których m.in  sfinansowaliście pakiety żywnościowe (łącznie 37 pakietów dziennych, tygodniowych i miesięcznych) i konsultacje lekarskie. 

Natomiast na wsparcie naszego najnowszego projektu w Dakarze - szkołę zawodową dla dziewcząt - przekazaliście 1920 zł. 

Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, które nieustająco nas pozytywnie zaskakuje :-) Jak zawsze prosimy Was bądźcie z nami, z dalszym swoim wsparciem finansowym, ale także  duchowym.