OGŁASZAMY WAKACYJNE SZALEŃSTWO ZAKUPOWE W AFRYKAŃSKIM TARGU!

Sydonia, która za kilka tygodni zacznie w Gourcy kurs szycia dla naszych podopiecznych chce Wam dziś ogłosić, że Afrykański Targ zmienił się właśnie w wielkie wakacyjne centrum inspiracji. Nasza artystka chce Wam też zdradzić hasło: DOBRATORBA, które musicie zapamiętać (szczegóły poniżej).

Jest niewiele miejsc tak kolorowych, jak wieszaki w naszym internetowym sklepie, które teraz wprost uginają się pod ciężarem niezwykłych i oryginalnych toreb. I to nie byle jakich! Specjalnie dla Was wybieramy produkty najlepszej jakości! Sydonia wróciła właśnie z pokazów swoich produktów w Paryżu, na których zebrała najlepsze opinie.

Nowa dostawa toreb dotarła do nas nie tylko z Burkina Faso. Mamy dla Was torby Fidela – naszego krawca ze szpitala w Ntamugendze (Dem. Rep. Konga), absolutną nowości z Senegalu, torby z pracowni Mamadou Billo Diallo oferującej najlepszy asortyment w całym Dakarze oraz odświeżone wzory znanych Wam już toreb z Chikuni w Zambii.

Dlatego ogłaszamy wakacyjne szaleństwo zakupowe!!! Przez całe wakacje (od 1 lipca do 31 sierpnia) do zakupu każdej torby oferujemy 20% rabat, a do wybranych toreb dodajemy GRATISY!!!

Przy realizacji zakupów wystarczy podać kod rabatowy: DOBRATORBA

‒ do każdej zakupionej torby Sydonii z batiku – ekologiczna myjka z Togo GRATIS
‒ do każdej torby z gąbkowym wypełnieniem z Senegalu – etui na klucze GRATIS
‒ do każdej torby z Chikuni – bransoletka z logo Fundacji Kasisi „Każdy ma coś, nikt nie ma wszystkiego” GRATIS

Dla wszystkich zamówień w Afrykańskim Targu powyżej 300 zł - DARMOWA WYSYŁKA! :)

Wizyta w Afrykańskim Targu to zawsze oryginalne i wartościowe zakupy! Wybór każdej rzeczy daje gwarancję, że wchodzicie w posiadanie czegoś wyjątkowego, wyprodukowanego przez miejscowych rzemieślników. Kupując te niezwykłe przedmioty nie tylko dajecie im szansę na utrzymanie, ale przede wszystkim na to, by dobro, które w ten sposób wyprodukujecie wróciło do naszych podopiecznych.

Afrykański Targ to gwarancja DOBRYCH ZAKUPÓW!!!

http://afrykanskitarg.pl