BLUZY PRZYBIJ NAM 5! ORAZ KALENDARZE DOBREJ FABRYKI I FUNDACJI KASISI JUŻ W SPRZEDAŻY!

04.12.2017

Mamy superniespodziankę! Specjalnie dla Was wyprodukowaliśmy kalendarze Dobrej Fabryki i Fundacji Kasisi. W ich zaprojektowanie włożyliśmy całe serce, staraliśmy się wszystko stworzyć tak, żeby były jak najbardziej funkcjonalne oraz cieszyły Wasze oko :)

MIKOŁAJKOWO-ŚWIĄTECZNE KOSZE UPOMINKOWE W AFRYKAŃSKIM TARGU!

04.12.2017

​Nie macie pomysłu na oryginalny prezent, którym jednocześnie uszczęśliwicie osobę obdarowaną, a także podopiecznych Fundacji Dobra Fabryka? Już od dziś możecie kupić kosz lub zestaw upominkowy z pięknymi i praktycznymi dodatkami prosto z Afryki!

LISTOPADOWY DOBROCZYNNY RAOPRT

01.12.2017

W listopadzie Wasze dobroczynne kliknięcia zaowocowały wsparciem 36 148 zł. 

NASZA MARIE CLAIRE JUŻ PO OPERACJI, KTÓRA SFINANSOWALIŚCIE OCZYWIŚCIE WY!

28.11.2017

Wiedzieliśmy, że nasza Marie Claire jest dzielna, ale nie wiedzieliśmy, że aż tak!!! Czwartkowa operacja trwała 1,5 godziny i była punktem kulminacyjnym naszych kilkumiesięcznych starań, by przywrócić małej możliwość normalnego funkcjonowania. 

DOBRA FABRYKA POMAGA BEZDOMNYM

27.11.2017

Zimą najważniejsze jest ciepło. Dla niektórych tak oczywiste stwierdzenie zabrzmi pewnie jak banał. Jednak są wśród nas tacy, którzy właśnie tego prozaicznego ciepła bardzo potrzebują, by mieć choć namiastkę godnego życia. Mowa o osobach pozbawionych dachu nad głową. Za naszym pośrednictwem już dziś możecie się podzielić z nimi tym, co teraz najcenniejsze – ciepłem.